INSTRUKTORZY

Arkadiusz Tabisz

Instruktor, Nauczyciel, Wspinacz

Nauczyciel wychowania fizycznego (AWF Wrocław), instruktor wspinaczki skalnej PZA i instruktor sportu we wspinaczce sportowej (uprawnienia państwowe). Autor ponad 200 nowych dróg wspinaczkowych w skałkach, m.in. w Sokolikach, Jurze, Ziemi Kłodzkiej, w Tatrach i w Alpach. Wspinał się w różnych skałkach na terenie Europy a także w Tatrach, Dolomitach, Alpach, Kaukazie, Pamirze i górach Tien-Szan. Współautor dwóch przewodników wspinaczkowych – „Skałki Lądeckie” i „Masyw Śnieżnika i Góry Bialskie”

Łukasz "Wini" Szwarczynski

taternik, alpinista, himalaista

Instruktor Wspinaczki Sportowej, Ratownik Wysokościowy PSP. Wspina się od 25 lat w skałach, górach i lodach. Współautor nowych dróg w Tatrach latem i zimą. Wspinał się w Alpach, Kaukazie, Andach i Karakorum, gdzie brał udział w narodowej wyprawie PZA „Malubiting & Spantik Polish Expedition” i dokonał wraz z zespołem pierwszego polskiego wejścia na szczyt Spantik 7035m.

Rafał Olender

instruktor, taternik, wspinacz

Instruktor sportu we wspinaczce sportowej (uprawnienia państwowe), taternik, informatyk. Wspina się od 17 roku życia. Ulubione rejony skałkowe w Polsce to Sokoliki i Skałki Lądeckie.

KAMIL SZYNDLER

instruktor, wspinacz, absolwent awf

Instruktor wspinaczki sportowej, miłośnik aktywnego spędzania czasu w górach latem i zimą. Zapalony alpinista i taternik. Pasjonat i kolekcjoner alpejskich czterotysięczników. Uwielbia pracę z młodszym pokoleniem adeptów wspinaczki, lubi dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem oraz zarażać swoją pasją innych.

ANNA NOWAK

INSTRUKTOR, WSPINACZ, ABSOLWENTKA DIETETYKI

Instruktorka rekreacji ruchowej: wspinaczka sportowa. Ulubiony rejon wspinaczkowy to Jura Północna. Chętnie dzieli się swoją pasją i wiedzą z młodszymi entuzjastami wspinania, tak aby odważnie i bezpiecznie wkroczyli w ten sport.